9-19

 Умовне форматування

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки і санітарно-гігієнічних норм

 

Вправа 1. Комп'ютерна вишивка.

Завдання. Застосуйте умовне форматування до таблиці Вишивка так, щоб дані були відображені з використанням кольорової шкали: найменші значення – на червоному фоні, найбільші – на зеленому, всі проміжні – у відтінках від червоного до зеленого.

 

1.     Відкрийте файл Вишивка, що зберігається в папці:

D:\Навчання ліцей\9 клас\Для учнів\Електронні таблиці\Вишивка

2.     Виділіть діапазон клітинок В2:К11, що містить остачу від ділення добутку номера рядка та номера стовпця на деяке число, записане в клітинці М1.

3.     Оберіть інструмент Умовне форматування/Кольорові шкали на вкладці Основне.

4.     Серед шаблонів колірних шкал оберіть такий, щоб найменше значення відображалося червоним, найбільше – зеленим, середнє – жовтим.


5.     Декілька разів змініть значення у клітинці М1 та дістаньте результат, який вам найбільше до вподоби.

6.     Збережіть результати роботи у файлі з тим самим іменем у папці:

E:\Навчання ліцей\9-А(Б) клас\Урок 19\Власне прізвище\


Вправа 2. Е-журнал. 

Завдання. Попрацюйте в мініпроєкті «Е-школа». Створіть електронну таблицю — аналог шкільного журналу. Передбачте, що один аркуш електронної таблиці буде відповідати одному шкільному предмету. На аркуші на кожному десятому стовпці після стовпця прізвищ автоматично обчислюється тематичне оцінювання (середнє арифметичне всіх оцінок з теми). До клітинок тематичного оцінювання застосоване умовне форматування за правилом: високі результати (10–12 балів) відображаються на зеленому тлі, достатні (7–9 балів) — на жовтому, усі інші — на рожевому. Додайте інші (на власний розсуд) підсумкові оцінки чи форматування. Представте результат проєкту в класі.



 

Закрийте всі відкриті вікна.

Повідомте вчителя про завершення роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар